1812J5000103GCT
DigiKeys produktnummer
1608-1812J5000103GCTTR-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1812J5000103GCT-ND - Remsbit (CT)
1608-1812J5000103GCTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J5000103GCT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 500V C0G 1812
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±2% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
1812J5000103GCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)