1812J2000474MDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.47 µF ±20% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812J2000474MDT
DigiKeys produktnummer
1812J2000474MDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J2000474MDT
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 200V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J2000474MDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)