1812J2000104JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
0.1 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812J2000104JDT
DigiKeys produktnummer
1812J2000104JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J2000104JDT
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J2000104JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)