1812J1000684JDT
DigiKeys produktnummer
1812J1000684JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J1000684JDT
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
0.68 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
1812J1000684JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)