1812J1000394KDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.39 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812J1000394KDT
DigiKeys produktnummer
1812J1000394KDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J1000394KDT
Beskrivning
CAP CER 0.39UF 100V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J1000394KDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)