1812J1000153JFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
0.015 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
1812J1000153JFT
DigiKeys produktnummer
1812J1000153JFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J1000153JFT
Beskrivning
CAP CER 0.015UF 100V C0G 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J1000153JFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)