1812J0500683JCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
TDK
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
0.068 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (metrisk 4532)
1812J0500683JCT
DigiKeys produktnummer
1812J0500683JCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J0500683JCT
Beskrivning
CAP CER 0.068UF 50V C0G/NP0 1812
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J0500683JCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)