1210Y6300332JET
DigiKeys produktnummer
1210Y6300332JET-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y6300332JET
Beskrivning
CAP CER 3300PF 630V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
1210Y6300332JET Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)