1210Y5000561JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
560 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210Y5000561JDT
DigiKeys produktnummer
1210Y5000561JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y5000561JDT
Beskrivning
CAP CER 560PF 500V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210Y5000561JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning, hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)