1210Y2500473JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.047 µF ±5% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210Y2500473JDT
DigiKeys produktnummer
1210Y2500473JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y2500473JDT
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1210Y2500473JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning, hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)