1210Y1000394KXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.39 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210Y1000394KXT
DigiKeys produktnummer
1210Y1000394KXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y1000394KXT
Beskrivning
CAP CER 0.39UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210Y1000394KXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)