1210Y1000184KET är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.18 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210Y1000184KET
DigiKeys produktnummer
1210Y1000184KET-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y1000184KET
Beskrivning
CAP CER 0.18UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210Y1000184KET Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)