1210Y0630394JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.39 µF ±5% 63V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210Y0630394JXT
DigiKeys produktnummer
1210Y0630394JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y0630394JXT
Beskrivning
CAP CER 0.39UF 63V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210Y0630394JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)