1210Y0500474KET är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
TDK
I lager: 976
TDK
0.47 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210Y0500474KET
DigiKeys produktnummer
1210Y0500474KET-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y0500474KET
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210Y0500474KET Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)