1210Y0500474JXTM01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Bilden för 1210Y0500474JXTM01 är inte tillgänglig
1210Y0500474JXTM01
DigiKeys produktnummer
1608-1210Y0500474JXTM01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210Y0500474JXTM01
Beskrivning
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Temperaturkoefficient
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)