1210J2500222JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
2200 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210J2500222JXT
DigiKeys produktnummer
1210J2500222JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J2500222JXT
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J2500222JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)