1210J2500222JFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
2200 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
1210J2500222JFT
DigiKeys produktnummer
1210J2500222JFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J2500222JFT
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250V C0G/NP0 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J2500222JFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)