1210J2000124KDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.12 µF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210J2000124KDT
DigiKeys produktnummer
1210J2000124KDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J2000124KDT
Beskrivning
CAP CER 0.12UF 200V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J2000124KDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)