1210J1000153GCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
0.015 µF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (metrisk 3225)
1210J1000153GCT
DigiKeys produktnummer
1210J1000153GCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J1000153GCT
Beskrivning
CAP CER 0.015UF 100V C0G 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J1000153GCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)