1210J0630822GCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
8200 pF ±2% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (metrisk 3225)
1210J0630822GCT
DigiKeys produktnummer
1210J0630822GCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J0630822GCT
Beskrivning
CAP CER 8200PF 63V C0G/NP0 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J0630822GCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)