1210J0630332FFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3300 pF ±1% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
1210J0630332FFT
DigiKeys produktnummer
1210J0630332FFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J0630332FFT
Beskrivning
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J0630332FFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)