1210J0630274KXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
KEMET
0.27 µF ±10% 63V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210J0630274KXT
DigiKeys produktnummer
1210J0630274KXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J0630274KXT
Beskrivning
CAP CER 0.27UF 63V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J0630274KXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)