1210J0630103KCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
10000 pF ±10% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (metrisk 3225)
1210J0630103KCT
DigiKeys produktnummer
1210J0630103KCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J0630103KCT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J0630103KCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)