1210J0500103JCT
DigiKeys produktnummer
1608-1210J0500103JCTTR-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1210J0500103JCT-ND - Remsbit (CT)
1608-1210J0500103JCTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J0500103JCT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1210
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
1210J0500103JCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)