1210J0250103GCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
10000 pF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (metrisk 3225)
1210J0250103GCT
DigiKeys produktnummer
1210J0250103GCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J0250103GCT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1210
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J0250103GCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)