1206Y6301P50BCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
1.5 pF ±0,1pF 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (metrisk 3216)
1206Y6301P50BCT
DigiKeys produktnummer
1206Y6301P50BCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y6301P50BCT
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 630V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1206Y6301P50BCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)