1206Y6300330JCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
33 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (metrisk 3216)
1206Y6300330JCT
DigiKeys produktnummer
1206Y6300330JCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y6300330JCT
Beskrivning
CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206Y6300330JCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)