1206Y6300223KXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 9 050
Datablad
Direkt
YAGEO
Parametrisk ekvivalent
TDK
0.022 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206Y6300223KXT
DigiKeys produktnummer
1206Y6300223KXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y6300223KXT
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206Y6300223KXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)