1206Y5000122JCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
1200 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (metrisk 3216)
1206Y5000122JCT
DigiKeys produktnummer
1206Y5000122JCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y5000122JCT
Beskrivning
CAP CER 1200PF 500V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206Y5000122JCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)