1206Y2001P50DAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
1.5 pF ±0,5pF 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (metrisk 3216)
1206Y2001P50DAT
DigiKeys produktnummer
1206Y2001P50DAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y2001P50DAT
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 200V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206Y2001P50DAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±0,5pF
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)