1206Y1K50103KXT
DigiKeys produktnummer
1608-1406-2-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1406-1-ND - Remsbit (CT)
1608-1406-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y1K50103KXT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1206
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
1206Y1K50103KXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)