1206Y0500222JET är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206Y0500222JET
DigiKeys produktnummer
1206Y0500222JET-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y0500222JET
Beskrivning
CAP CER 2200PF 50V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206Y0500222JET Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)