1206Y0160684JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.68 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206Y0160684JDT
DigiKeys produktnummer
1206Y0160684JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206Y0160684JDT
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1206Y0160684JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning, hög temperatur
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)