1206J2500102JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
Similar
1000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206J2500102JDT
DigiKeys produktnummer
1206J2500102JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J2500102JDT
Beskrivning
CAP CER 1000PF 250V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J2500102JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)