1206J2000122JFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
1200 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
1206J2000122JFT
DigiKeys produktnummer
1206J2000122JFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J2000122JFT
Beskrivning
CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J2000122JFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)