1206J1000821JFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
820 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
1206J1000821JFT
DigiKeys produktnummer
1206J1000821JFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J1000821JFT
Beskrivning
CAP CER 820PF 100V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J1000821JFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)