1206J0630151JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Datablad
Similar
150 pF ±5% 63V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206J0630151JDT
DigiKeys produktnummer
1206J0630151JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0630151JDT
Beskrivning
CAP CER 150PF 63V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0630151JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)