1206J0250684MXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Direkt
Murata Electronics
KEMET
I lager: 479
TDK
TDK
0.68 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206J0250684MXT
DigiKeys produktnummer
1206J0250684MXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0250684MXT
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0250684MXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)