1206J0250682KCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6800 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (metrisk 3216)
1206J0250682KCT
DigiKeys produktnummer
1206J0250682KCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0250682KCT
Beskrivning
CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0250682KCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)