1206J0250394KDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.39 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206J0250394KDT
DigiKeys produktnummer
1206J0250394KDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0250394KDT
Beskrivning
CAP CER 0.39UF 25V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0250394KDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)