0805Y1001P50CAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
1.5 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (metrisk 2012)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y1001P50CAT
DigiKeys produktnummer
0805Y1001P50CAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y1001P50CAT
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805Y1001P50CAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)