0805Y1000332MXTE07 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Bilden för 0805Y1000332MXTE07 är inte tillgänglig
0805Y1000332MXTE07
DigiKeys produktnummer
1608-0805Y1000332MXTE07TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y1000332MXTE07
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 3300PF 100V 0805
Detaljerad beskrivning
3300 pF Genomföringskondensator 100V 1 A 0805 (metrisk 2012), 3 PC-öron
Kategori
Spänning - märkt
100V
Tillverkare
Ström
1 A
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Temperaturkoefficient
X7R
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Genomföring
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 3 PC-öron
Kapacitans
3300 pF
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Höjd (max)
0,045" (1,15mm)