0805Y1000331JETM01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Bilden för 0805Y1000331JETM01 är inte tillgänglig
0805Y1000331JETM01
DigiKeys produktnummer
1608-0805Y1000331JETM01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y1000331JETM01
Beskrivning
MLC
Detaljerad beskrivning
330 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)