0805Y0500333JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.033 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0500333JDT
DigiKeys produktnummer
0805Y0500333JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y0500333JDT
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805Y0500333JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning, hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)