0805J5005P60DGTH20 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Bilden för 0805J5005P60DGTH20 är inte tillgänglig
0805J5005P60DGTH20
DigiKeys produktnummer
1608-0805J5005P60DGTH20TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J5005P60DGTH20
Beskrivning
MLC
Detaljerad beskrivning
5.6 pF ±0,5pF 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±0,5pF
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)