0805J2500681KXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KEMET
I lager: 167
680 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805J2500681KXT
DigiKeys produktnummer
0805J2500681KXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J2500681KXT
Beskrivning
CAP CER 680PF 250V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J2500681KXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)