0805J2500101JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
100 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805J2500101JDT
DigiKeys produktnummer
0805J2500101JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J2500101JDT
Beskrivning
CAP CER 100PF 250V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J2500101JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)