0805J2000271JFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
270 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
0805J2000271JFT
DigiKeys produktnummer
0805J2000271JFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J2000271JFT
Beskrivning
CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J2000271JFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)