0805J1000333JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
Similar
TDK
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.033 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805J1000333JXT
DigiKeys produktnummer
0805J1000333JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J1000333JXT
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 100V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J1000333JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)