0805J1000271GFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
270 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
0805J1000271GFT
DigiKeys produktnummer
0805J1000271GFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J1000271GFT
Beskrivning
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J1000271GFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)